Gawędy Simony Kossak. Serce i Pazur o uczuciach zwierząt

Gawędy Simony Kossak. Serce i Pazur o uczuciach zwierząt

Poradniki

Wydawnictwo: Publikator
Liczba stron: 207
Rozmiar 15,2 MB
Data premiery: 2012-07-13
Tytuł: Gawędy Simony Kossak. Serce i Pazur o uczuciach zwierząt
Autor: Kossak Simona
Wydawnictwo: Publikator
Język wydania: polski
Liczba stron: 207
Data premiery: 2012-07-13
Rok wydania: 2010
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11676461

Oprócz wspaniałego języka poszczególnych gawęd, dodatkowym walorem książki są doskonale dobrane fotografie, które wzbogacają przekaz słowny. . Gawędy Simony Kossak. Serce i Pazur o uczuciach zwierząt Ebook. Gawędy Simony Kossak. Serce i Pazur o uczuciach zwierząt Pdf. publikacja prezentuje gawędy autorki, które do tej pory można było słuchać wyłącznie na antenie polskiego radia białystok. Ich wybór został przygotowany w taki sposób, aby czytelnicy mogli poznać „ludzką” naturę zwierząt.

Komentarze

hranna

hranna

Simona Kossak była fascynującą kobietą, w swoich gawędach pięknie, wręcz poruszająco opowiada o świecie zwierząt. Świat przyrody Simona znała jak mało kto, traktowała go w sposób wyjątkowy, a same zwierzęta odwdzięczały jej się tym samym. Simona Kossak potrafiła w niezwykły sposób tłumaczyć język naszych braci mniejszych. Wciąż jestem pod wrażeniem jej osoby, pomimo tego że była też uważana za postać specyficzną, żyjącą według swoich własnych reguł. Z ciekawością poznałam te opowieści, przepełnione miłością, zrozumieniem, ogromną pasją, podobały mi się również zdjęcia. Wzruszające gawędy.

looking4neverland

looking4neverland

Książkę czyta się lekko, łatow i przyjemnie. Sięgnęłam po nią po przeczytaniu biografii SIMONA. Gawędy są napisane łatwy do zrozumienia językiem. Przybliżają nam świat zwierzą i pokazują WIELKIE serce autorki, która świat roslin i zwierząt kochała bardziej niż świat ludzi. I niestety miała rację.

Joanna M.

Joanna M.

to jedna z mych ulubionych e-booków.......Chętnie wracam...

Zostaw komentarz