Przygody Sherlocka Holmesa 
(audiobook mp3)

Przygody Sherlocka Holmesa (audiobook mp3)

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Czas trwania: 13 godz. 8 min.
Rozmiar 404,8 MB
Data premiery: 2013-02-27
Tytuł: Przygody Sherlocka Holmesa
Tytuł oryginalny: The Adventures of Sherlock Holmes
Autor: Doyle Arthur Conan
Tłumacz: Łozińska-Małkiewicz Ewa
Lektor: Zadura Janusz
Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Język lektora: polski
Data premiery: 2013-02-27
Rok wydania: 2013
Format: MP3
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: nie dotyczy
Kopiowanie: nie dotyczy
Indeks: 12761180

Przygody Sherlocka Holmesa (audiobook mp3) Ebook. Mistrz dedukcji rozwiązuje w nich zawiłe zagadki wykorzystując swoje niezwykłe talenty i szeroką wiedzę z zakresu literatury, chemii, logiki, psychologii czy prawa. „im bardziej pospolita i banalna jest zbrodnia, tym trudniej ją wykryć.” sherlock holmes piąta część cyklu audiobooków o przygodach legendarnego sherlocka holmesa. przygody sherlocka holmesa to zbiór dwunastu opowiadań o fantastycznych i pełnych nieoczekiwanych zwrotów akcji przygodach genialnego londyńskiego detektywa. W tle przewijają się zło, chciwość, drogocenne klejnoty, tajemnicze postacie i zagadkowe morderstwa. spis opowiadań: skandal w bohemii liga rudowłosych sprawa tożsamości tajemnica doliny boscome pięć pestek z pomarańczy krzywousty mężczyzna błękitny karbunkuł cętkowana opaska kciuk hydraulika młody arystokrata diadem z berylów dwór miedziane buki w serii: studium w szkarłacie, znak czterech, pies baskervillów, dolina strachu, przygody sherlocka holmesa, wspomnienie sherlocka holmesa, powrót sherlocka holmesa, pożegnalny ukłon, sprawy sherlocka holmesa. . Przygody Sherlocka Holmesa (audiobook mp3) Pdf.

Komentarze

agnesto

agnesto

Choćbym nie wiem ile kombinowała u mnie postać Sherlocka ma jedną twarz - Benedict Cumberbatch. I chyba dlatego uwielbiam jego WSZELKIE śledztwa i wariactwa i nienormalne konwenanse...Bo wyobrażając sobie w ten sposób image detektywa, wpadam, jak maniaczka w każde morderstwo i śledztwo, z jakim ma do czynienia. "Przygody Sherlocka Holmesa” to zbiór dwunastu opowiadań, w których detektywi z Baker Street rozwiązują różne zagadki kryminalne. Przeskakujemy po faktach, dr Watson ma żonę i czasem towarzyszy Sherlockowi w śledztwie, czasem doradza "stacjonarnie", ale i tak kwintesencja sensacji jest na najwyższym poziomie. Bo, jak nam zawsze udowadnia Holmes - człowiek nigdy nie jest takim, za jakiego się uważa. Audiobook - też boski - czyta Janusz Zadura /13 godzin uczty słuchającego / polecam zawsze i wszędzie

Zbigniew Kowalski

Zbigniew Kowalski

Porywająca interpretacja! Chylę czoła przed umiejętnościami Janusza Zadury, bo jego głos zmienia się wprost niesamowicie przy dialogach różnych postaci, plastycznie rysując każdy szczegół i zamiar autora. Słucha się go z prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza, że tłumaczenie wspaniale oddaje nastrój epoki XIX-wiecznej Anglii. Naprawdę warto posłuchać, nawet znając dobrze wydanie książkowe. Jedyna uwaga do wydawcy, to zbyt małe pauzy pomiędzy rozdziałami - można było dodać nieco ciszy.

Anonim

Anonim

Super! Rekomenduje!

Zostaw komentarz