Diana. Moja historia

Diana. Moja historia

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Dream Music
Liczba stron: 508
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2013-08-28
Tytuł: Diana. Moja historia
Tytuł oryginalny: Diana: Her true story - in her own words
Autor: Morton Andrew
Tłumacz: Królikowska-Avis Elżbieta
Wydawnictwo: Dream Music
Język wydania: polski
Liczba stron: 508
Data premiery: 2013-08-28
Rok wydania: 2013
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 13620349

Diana. Moja historia Ebook. Odkąd życie diany tak dramatycznie się zakończyło, ta książka jest tak bliska autobiografii, jaką świat kiedykolwiek może otrzymać.prasa o biografii „diana – moja historia”:„najlepiej udokumentowana i miarodajna książka o rodzinie królewskiej, jaka kiedykolwiek powstała”  – sunday times„nowoczesna klasyka, książka, która zmieniła życie tych, którzy byli jej bohaterami” – london evening standard„…wiarygodny, intrygujący, lecz także alarmujący portret ‘ostatniej ikony dwudziestego wieku’ ”– daily telegraph . wstrząsający światowy bestseller, który diana pomagała pisać, i który ukształtował jej los i przeznaczenie oraz zmienił królewska rodzinę na zawsze.istnieje tylko jedna prawdziwa i źródłowa biografia diany, księżnej walii: ta, w której powstawaniu ona sama sekretnie brała udział. Przyjaciół oraz ilustrowane zdjęciami, pstrykanymi przez paparazzich.„diana – moja historia” opiera się na zarejestrowanych na magnetofonie wywiadach, przekazanych w sekrecie przez księżną walii andrew mortonowi w czasie głębokiego kryzysu w małżeństwie księżnej oraz w jej życiu, ilustrowanych unikalnymi kolorowymi fotografiami, które ona  sama dostarczyła. To jest właśnie ta książka.o lady d opublikowano setki książek – biografie oparte głównie na plotkach i  żalach niechętnej służby, ograniczonym widzeniu przyjaciół lub tzw. Diana. Moja historia Pdf.

Komentarze

Anonim

Anonim

Bardzo dobra pozycja, szczególnie dla osoby interesującej się losami rodziny królewskiej, a ksieżnej Diany w szczególności. Serdecznie polecam.

Anonim

Anonim

Niestety męcząca lektura. Zbyt przeładowana niewnoszącymi nic wstawkami, kiepsko przetłumaczona. Właściwie nie dająca żadnej odpowiedzi na temat tego jaka Diana faktycznie była... A był w tym potencjał.

Zostaw komentarz