Dzieci z Bullerbyn

Dzieci z Bullerbyn

Dla dzieci

Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Liczba stron: 352
Rozmiar 5 MB
Data premiery: 2014-06-18
Tytuł: Dzieci z Bullerbyn
Tytuł oryginalny: Bullerbyboken
Autor: Lindgren Astrid
Tłumacz: Szuch-Wyszomirska Irena
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Język wydania: polski
Liczba stron: 352
Data premiery: 2014-06-18
Rok wydania: 2014
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15129260

w tej książce, która podbiła cały świat, każdy najzwyczajniejszy dzień sześciorga dzieci z małej szwedzkiej wioski przedstawiony jest jak najciekawsza przygoda. Łowienie raków i chodzenie do szkoły, pielenie rzepy i gwiazdka - wszystko staje się okazją do zabawy i umocnienia przyjaźni. . Dzieci z Bullerbyn Ebook. Dzieci z Bullerbyn Pdf.

Komentarze

patkar

patkar

Z przyjemnością słucham w podróży razem z moim dzieckiem przygód dzieciaków z Bullerbyn. Przyjemni dla ucha lektorzy zapewniają długie godziny ciekawych opowieści.

aak2ja

aak2ja

Dzieci z Bullerbyn wszyscy znają i wszyscy muszą przeczytać, bo to lektura szkolna. Natomiast dzisiejszym dzieciom dużo trudniej skupić się na papierowej książce. Czytanie przeszło w inny wymiar. Dlatego zakup ebooka był strzałem w dziesiątkę, bo córka z chęcią zaczęła śledzić przygody bohaterów. Bardzo pomocne jest też to, że czcionkę w ebooku można dowolnie powiększać. Daje to podwójny efekt - dziecku łatwiej czytać duże litery, a "strona" zawiera mniej tekstu, przez co wygląda jakby czytało się szybciej.

Zostaw komentarz