Kochaj wystarczająco dobrze

Kochaj wystarczająco dobrze

Biografie i wspomnienia

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 206
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2015-02-02
Tytuł: Kochaj wystarczająco dobrze
Autor: Jucewicz Agnieszka , Sroczyński Grzegorz
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 206
Data premiery: 2015-02-02
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16620087

bogdan de barbaro, andrzej depko, alicja długołęcka, wojciech eichelberger, danuta golec, agnieszka iwaszkiewicz, stanley ruszczynski, anna tanalska-dulęba i bogdan wojciszke odpowiadają na pytania m.in.: dlaczego dziś coraz trudniej jest wytrwać w związku do „grobowej deski”? jak wybieramy człowieka na życie i czy szukanie „drugiej połówki” ma sens? co jest klejem, który sprawia, że ludzie chcą być razem? o co się tak naprawdę kłócimy, gdy kłócimy się o skarpetki? czy z narcyzem da się żyć? czego mężczyźni nie wiedzą o seksualności kobiet, a czego kobiety nie wiedzą o seksualności mężczyzn? jak pierwsze dziecko zmienia parę? co nam mówią o związku kłótnie o pieniądze? czy romans zawsze musi oznaczać koniec? jak dzieci bywają używane do małżeńskich rozgrywek i jak z tym skończyć? czy samotność w związku zawsze jest zła? „naszym partnerom (ale też sobie) stawiamy coraz większe wymagania: mają być najlepszymi kompanami do zabawy, empatycznymi przyjaciółmi do rozmowy, oddanymi matkami i ojcami, mają robić kariery, zarabiać górę pieniędzy, a w nocy być perfekcyjnymi kochankami. Kochaj wystarczająco dobrze Pdf. Kochaj wystarczająco dobrze Ebook. Kochaj wystarczająco dobrze, czyli tak, by w relacji było także miejsce na trudne uczucia, dołki, a przede wszystkim na naturalną zmianę krajobrazów, które niesie wspólne życie. Tę zasadę wpojoną nam przez wolny rynek stosujemy nie tylko do tosterów i odkurzaczy, ale coraz częściej do relacji międzyludzkich.w tej książce mówimy: wystarczy. Naszych rozmówców pytamy, jak naprawiać to, co już mamy. Bo naprawianie ma sens”agnieszka jucewicz, grzegorz sroczyński . Gdy coś się psuje, wymieniamy na nowe.

Komentarze

Anna Powęzka

Anna Powęzka

Dawno nie przeczytałam tak rozsądnie i po ludzku napisanej książki o budowaniu relacji damsko-męskiej. Autorzy poddają w wątpliwość mity o "drugiej połówce"udawadniając, że romantyczna miłość niewiele ma wspólnego z prawdiwym życiem.Nikt nie zabrania nam być romantykami, ale szukając partnera na życie miejmy realistyczne wymagania i oczekiwania. Zaakceptujmy nie tylko te fajne rzeczy, ale dajmy też przestrzeń, żeby w bliskiej relacji zmieściły się i trudne uczucia, a pzede wszystkim zmiany, bo tym jest życie.Książka porusza też kwestie kłótni, seksu, pieniądzy, dzieci, zdrady i samotności w związku.Wnioski po przeczytaniu -nie wymagać wiele a wystarczająco i próbować naprawiać związek bo to ma sens.

asia

asia

Jak stworzyć dobry związek? Nie ma jednej odpowiedzi, są natomiast wskazówki - warto zapoznać się z opiniami znakomitych psychologów i terapeutów. Polecam.

Paulina

Paulina

Książka godna polecenia szczególnie młodym, którzy liczą, że ich związek będzie idealny. Napisana w ciekawy sposób, bardzo wciągająca.

katarzyna Święcicka

katarzyna Święcicka

Ciekawe porady i książka godna polecenia, trzeba cieszyć się życiem bo mamy jedno, polecam...

Iwona saletra

Iwona saletra

Dobra,użyteczna książka,napisana w przyjazny,łatwy do czytania sposób. Szczgólnie wartościowa dla młodych dorosłych,którzy często pragną aby ich związki były na najwyższym poziomie. Niektóre uwagi mogą zakręcić utartym sposobem myślenia. Dobra do czytania dla tych,którzy rozpoczynają przygodę z książką psychologiczną.

Zostaw komentarz