Skokowiec. Głębia. Tom 1

Skokowiec. Głębia. Tom 1

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Głębia
Liczba stron: 712
Rozmiar 5,6 MB
Data premiery: 2015-09-25
Tytuł: Skokowiec. Głębia. Tom 1
Seria: Głębia
Autor: Podlewski Marcin
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 712
Data premiery: 2015-09-25
Rok wydania: 2015
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 18247275

Skokowiec. Głębia. Tom 1 Ebook. I który zrobi wszystko, by znowu pożeglować ku gwiazdom. a nie będzie to łatwe. jego nowy statek ma za sobą mroczną przeszłość.jego nowa załoga skrywa tajemnice.jego nowa szklaneczka z migdałową whisky jest już prawie pusta. . Skokowiec. Głębia. Tom 1 Pdf. Oto wszechświat głębi — zagadkowej, wpędzającej w szaleństwo nibyprzestrzeni. oto świat myrtona grunwalda, który stracił swój statek i załogę. Oto kosmos, w którym ludzie zamieszkują resztkę ocalałych z pożogi układów - gdzie nieliczne, inteligentne maszyny budzą trwogę, a wygnani poza granicę galaktyczną obcy znani są już tylko z legend. witaj w nowym wymiarze postapokalipsy. oto wypalona galaktyka — droga mleczna, która tysiące lat temu została spustoszona przez serię potwornych wojen.

Komentarze

reluctant_swordsman

reluctant_swordsman

Braki warsztatowe, braki warsztatowe, a do tego jeszcze braki warsztatowe, Kilka dobrych pomysłów i całą kupa słabych. Ogólnie nie warto.

Renata Rodak

Renata Rodak

Książka świetna jak zresztą cały cykl. Bardzo dobrze zbudowana rzeczywistość i bohaterowie. Ostrzegam! Po przeczytaniu tomu 1 będzie trzeba kontynuować.

Artur Tkaczyk

Artur Tkaczyk

W końcu powieść o głębokim kosmosie z dobrze rozwiniętą fabuła i nie spłaszczonymi postaciami. Polecam bo warto!!!!

bobski

bobski

Naprawde polecam. Polscy autorzy nie powinni miec zadnych kompleksow, przeczytalem wiele "reklamowanych" ksiazek autorow z calegoswiata i tak naprawde Marcin Polewski(autor) przewyzsza wiekszosc tych "zagranicznych" autorow pod wieloma wzgledami. Polacy zacznijcie sie cenic i promowac!!! Wszystkiego dobrego wszystkim zycze.😀

Zostaw komentarz