Baśniobór nowe przygody. Smocza straż

Baśniobór nowe przygody. Smocza straż

Dla dzieci

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 258
Rozmiar 3 MB
Data premiery: 2017-11-22
Tytuł: Baśniobór nowe przygody. Smocza straż
Tytuł oryginalny: Dragonwatch
Autor: Mull Brandon
Tłumacz: Lisowski Rafał
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 258
Data premiery: 2017-11-22
Rok wydania: 2017
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25043631

Baśniobór nowe przygody. Smocza straż Ebook. A zagrożenie nadchodzi - jak zawsze z najmniej spodziewanej strony. smoki, którym coraz bardziej nie w smak mieszkanie w azylach, chciałyby odzyskać wolność. Czy im się to uda? czy nowa era smoków stanie się rzeczywistością? jaką rolę odegra smocza straż? dołącz do świata baśnioboru i przekonaj się, jak tym razem poradzi sobie z przeciwnościami rodzeństwo sorensenów. . Baśniobór nowe przygody. Smocza straż Pdf. "baśnibór" powraca! bohaterowie bestsellerowej serii brandona mulla, kendra i seth sorensenowie, znów będa musieli stawić czoła wyzwaniom i zagrożeniom, by nie dopuścić do panoszenia się zła na świecie.

Komentarze

rubikon

rubikon

Brandonowi Mullowi udało się dokonać praktycznie niemożliwego – stworzyć długą serię fantasy, która zachwyca zarówno młodszych, jak i starszych czytelników. "Smocza straż" trzyma poziom poprzednich tomów "Baśnioboru", co samo w sobie jest niemałym sukcesem. Jest to również jedna z niewielu powieści, które przeczytałam więcej niż raz – odświeżyłam sobie lekturę tuż przed premierą „Gniewu Króla Smoków".

Maria

Maria

"Smocza straż" trzyma poziom wcześniejszych tomów "Baśnioboru" - jest opisaną w niesamowicie plastyczny sposób historią, osadzoną w fascynującym uniwersum. Nie bez powodu przyrównuje się twórczość Brandona Mulla do powieści J.K.K. Rowling - wykreowany przez niego świat dorównuje złożonością temu znanemu z przygód Harry'ego Pottera.

Zostaw komentarz