Sztuka obsługi penisa

Sztuka obsługi penisa

Poradniki

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 309
Rozmiar 8 MB
Data premiery: 2018-01-30
Tytuł: Sztuka obsługi penisa
Autor: Gryżewski Andrzej , Pilarski Przemysław
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 309
Data premiery: 2018-01-30
Rok wydania: 2018
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25444988

Nie tylko pozwala rozwiązywać problemy z gatunku „dlaczego nie mogę, nawet jeśli bardzo chcę”, ale też uwolnić się od nierealnych oczekiwań i stereotypów na temat tego, co mężczyzna w łóżku powinien zaprezentować. seksuolodzy alarmują: w dzisiejszym świecie seks stał się luksusem. Jest częścią męskiego ciała, o którą trzeba umieć zadbać tak samo jak o serce, wątrobę i mózg, a wtedy będziemy mogli długo go używać – nie tylko dla własnej przyjemności.„sztuka obsługi penisa” nie jest jednak tylko opowieścią o męskich przyrodzeniach, jest również bezpruderyjnym i trafiającym w sedno problemów współczesnego mężczyzny przewodnikiem po „samczej” seksualności. Chyba że patrząc przez pryzmat penisa, myślimy o złożoności męskiej seksualności. Sztuka obsługi penisa Pdf. Panowie! spieszmy się temu zaradzić. niektórzy mężczyźni przyprowadzają penis do seksuologa tak, jak przyprowadza się psa do weterynarza. Sztuka obsługi penisa Ebook. To poradnik i dla mężczyzn, i dla kobiet, bo dużo w nim o relacjach w związku, wiele praktycznych porad, jak je zrozumieć i poprawić. Książka świetnie wyjaśnia także mechanizm uzależnień w seksie.” zbigniew izdebski . Niech pan go uzdrowi, a ja poczekam sobie na korytarzu”.penis nie jest obcym ciałem, dzikim zwierzęciem, czempionem, który musi wygrywać seksualne olimpiady, ani nieposłusznym sługą, którego trzeba przywoływać do porządku niebieskimi pigułkami. „proszę, oto on. Panie! spieszcie się posiąść sztukę obsługi penisa… i całej reszty mężczyzny.„»sztuka obsługi penisa« to książka pełna cennych i praktycznych informacji na temat seksualności mężczyzny (a nie tylko jego penisa!). Napisana przystępnie i interesująco, w oparciu o prace zarówno zagranicznych, jak i polskich autorów, może ułatwić nie tylko życie intymne, ale także zrozumienie specyfiki męskiej seksualności. Rozmowa, poprowadzona lekko i okraszona dowcipem, przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom internetu.” zbigniew lew-starowicz„przeczytałam »sztukę obsługi penisa« z wielką ciekawością i jestem pewna jednego: im więcej my, kobiety i mężczyźni, będziemy wiedzieć nawzajem o sobie, tym łatwiej będzie nam się porozumiewać i uszczęśliwiać.” marta frej„»sztuka obsługi penisa« to coś więcej niż tylko rozmowa o penisie. Autorzy skutecznie rozprawiają się z różnymi mitami i stereotypami, ograniczającymi radosne przeżywanie chwil bliskości między partnerami.

Komentarze

Emi

Emi

Genialna książka na tej podstawie powinno się prowadzić wychowanie w w rodzinie w szkołach :)

Bogumiła Suchanek

Bogumiła Suchanek

Rewelacyjna książka która otwiera oczy na relacje ludzkie, związane z seksualnością stanowiący bazę udanego związku. Osobiście polecam każdemu, kto się waha!

Małgorzata F.

Małgorzata F.

Większość wykształconych rodaków posiada większość tych informacji. Dla nich nuda. Jeśli ktoś chce się ekscytować - też nie trafił właściwie. Spodziewałam się więcej po tej publikacji...

Wesoły Romek

Wesoły Romek

Książka godna polecenia wszystkim chłopakom - od lat szesnastu do ....dziesięciu. Zawiera ogromny ładunek informacji na temat zdrowia panów - a momentami również pań. Ponadto przyjemna w czytaniu ze względu na formę rozmowy ze sporą dozą humoru. Po przeczytaniu zaczniemy inaczej myśleć o swoim zdrowiu i sprawach damsko - męskich.

elusia

elusia

Przyjemnie się czyta. Książka zagłębiająca się w psychologię i dokładnie tak powinno się do niej podchodzić.

Zostaw komentarz