Zamiana

Zamiana

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Liczba stron: 265
Rozmiar 6,6 MB
Data premiery: 2019-01-16
Tytuł: Zamiana
Autor: Fleet Rebecca
Tłumacz: Zano Aga
Wydawnictwo: Wydawnictwo Marginesy
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 265
Data premiery: 2019-01-16
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31414029

Zamiana Pdf. W dodatku caroline szybko zaczyna odczuwać poważny niepokój: kwiaty w łazience, muzyka w salonie – dla kogoś, kto jej nie zna, mogłyby wydawać się przypadkowe, jednak ona wie, że zostały wybrane specjalnie dla niej. Przez kogoś, kto doskonale ją zna. kiedy znaczących nawiązań do jej dawnego życia pojawia się coraz więcej, a poznana na spacerze sąsiadka wykazuje niezdrowe zainteresowanie parą, caroline obawia się, że osoba, o której przez ostatnie lata starała się zapomnieć, desperacko pragnie powrócić do jej życia. uważaj, kogo wpuszczasz do domu... to miał być dla nich wyjątkowy czas: z dala od codziennej rutyny, dziecka i zmartwień. A jej powrót oznacza ogromnie niebezpieczeństwo dla caroline i jej rodziny... zwłaszcza że teraz ten ktoś jest w jej domu i robi wszystko, by ta wizyta okazała się niezapomniana. "fantastyczny thriller, pełen napięcia i zwrot w akcji". lee child "wciągająca opowieść o seksualnej obsesji, sekretach i kłamstwach". shari lapena . Mieli zapomnieć o problemach, odnaleźć dawny żar, który ich połączył. jednak sam dom w pierwszym kontakcie przyprawił ich o dreszcze – surowy, pusty, wręcz złowrogi. Nowy początek dla ich pogrążonego w kryzysie związku – jego chorobliwych reakcji i jej niewierności. Zamiana Ebook. Caroline i francis zamienili się mieszkaniami: na tydzień oddali swoje mieszkanie w mieście i przenieśli się do eleganckiego domu na eleganckim przedmieściu londynu.

Komentarze

gusia

gusia

Wciągająca, pełna napięcia historia. Niemożliwe do przewidzenia sytuacjei nieoczekiwane zakończenie. Polecam serdecznie.

anna

anna

zdecydowanie nie thriller, nudno niestety i romansowo

anonymous

anonymous

A tak ciekawie się zapowiadało... niestety, autorka nie podołała i wyszło ckliwe, przewidywalne romansidło zamiast soczystego thrillera. Zawód...

Izabela Chanek

Izabela Chanek

Dreszczowiec mocno trzymający w napięciu😊 Wartka akcja, dobrze się czyta

Zostaw komentarz