Wiedźma. Opowieści z Wieloświata. Tom 1

Wiedźma. Opowieści z Wieloświata. Tom 1

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
Seria: Opowieści z Wieloświata
Liczba stron: 256
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2019-02-12
Tytuł: Wiedźma. Opowieści z Wieloświata. Tom 1
Seria: Opowieści z Wieloświata
Autor: Sokalska Anna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 256
Data premiery: 2019-02-12
Rok wydania: 2019
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 31744157

Na ślęży, w dawnym miejscu słowiańskiego kultu, gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł, ponownie otwiera się przejście między światami. „wiedźma” rozpoczyna nowy cykl urban fantasy „opowieści z wieloświata”. Wiedźma. Opowieści z Wieloświata. Tom 1 Pdf. Zapraszamy do niezwykłego uniwersum, przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem! . Każdy z nich zmaga się z cieniami przeszłości, a los wciąga ich w nieoczywistą rozgrywkę o ludzkie dusze i przygotowania do końca świata. wiedźmy i demony, wilkodłaki i łapiduchy, szamani i anioły śmierci – postaci ze słowiańskich legend i wierzeń całego świata spotykają się we współczesnym wrocławiu, tworząc niezwykłą wizję wieloświata. Wyrwana ze swoich czasów, samotna i pozbawiona mocy, pragnie zemścić się za dawne krzywdy. Dawne historie odżywają po wiekach w nowych kształtach, a uśpione moce wypełniają ulice miast xxi wieku. nadszedł czas „wiedźmy”! sięgnij po pierwszy tom cyklu urban fantasy „opowieści z wieloświata”. obłożona klątwą wiedźma jasna budzi się z długiego snu. Spotyka na swej drodze zmorę-uciekinierkę, szamana z przypadku i  anioła niezadowolonego z nowych obowiązków. Wiedźma. Opowieści z Wieloświata. Tom 1 Ebook.

Komentarze

agnieszka chmielewska

agnieszka chmielewska

nudna tak. ze az smutno sie robi. rozwlekle zdania, slabe dialogi a fabula tak cienka, ze az zal... strata czasu gwarantowana

tina.m14

tina.m14

FANTASTYCZNA KSIĄŻKA! Przeczytałam ją w momeent! Bardzo ciekawa i niespodziewana fabuła. Warto przeczytać i czekam na dalsze książki! Polecam tym, którzy lubią puścić wodze fantazji :)

Zostaw komentarz