Żona bankiera

Żona bankiera

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Liczba stron: 416
Rozmiar 3,2 MB
Data premiery: 2019-03-18
Tytuł: Żona bankiera
Autor: Alger Cristina
Tłumacz: Kuś Piotr
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zysk i S-ka
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 416
Data premiery: 2019-03-18
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32275278

Żona bankiera Pdf. istnieje cały ukryty przed nami, odrębny świat, toczący się według własnych reguł. Żona bankiera Ebook. Z czasem annabel zdaje sobie sprawę, że jego śmierć nie była przypadkowa, a ona sama znajduje się teraz na celowniku potężnych sił, których istnienia wcześniej nawet nie podejrzewała. trzymający w napięciu thriller cristiny alger ukazuje świat globalnej finansjery i ukrytych pieniędzy, świat chciwości i pychy, dla którego nie istnieją ani granice państwowe, ani prawo. . Świat brudnych pieniędzy, umieszczonych na podejrzanych kontach bankowych, świat należący do potężnych i niebezpiecznych ludzi. kiedy matthew werner, bankier pracujący dla największego szwajcarskiego banku, ginie w katastrofie lotniczej, jego młoda żona musi uporać się nie tylko ze stratą ukochanego, lecz również z tajemnicami, które po sobie pozostawił.

Komentarze

Jacek Kęcik

Jacek Kęcik

Banalna historia jakich setki w tym gatunku. Dość prymitywna literatura, jeżeli e ogóle te byle jak poskładane zdania można nazwać literaturą. Szkoda czasu i kasy

Maria Palinska

Maria Palinska

Super książka, ciekawa akcja, trzyma w napięciu. polecam

Anonim

Anonim

Interesująca wciągająca z zaskakującym zakończeniem.

Anonim

Anonim

Polecem fajnie sie czyta.Akcja wartka rozwój wypadkow zaskakujący

IPHONE_USER

IPHONE_USER

Wartka akcja ksiazka przypominajaca afery w ostatnich czasach w USA. Nie jest to ksiazka wartosciawa ale czyta sie ja lekko.

Anonim

Anonim

"Żona bankiera" to niezła historia, raczej nie z powodu konstrukcji , ale osadzenia w świecie bankierów, łączącego się z dziennikarstwem śledczym. To nie jest książka o kolejnych seryjnych mordercach spod Oslo. I w tym tkwi atrakcyjność powieści.

Zostaw komentarz