Kółko się pani urwało

Kółko się pani urwało

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Liczba stron: 189
Rozmiar 2,5 MB
Data premiery: 2019-04-01
Tytuł: Kółko się pani urwało
Autor: Galiński Jacek
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 189
Data premiery: 2019-04-01
Rok wydania: 2019
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 32377125

Kółko się pani urwało Pdf. Okazuje się jednak, że facet bez nogi został zamordowany, a ona sama jest pierwszą podejrzaną. Policja zabiera się do śledztwa jak pies do jeża, chociaż ślepy wpadłby na to, że wszystkie tropy prowadzą do sąsiada z góry, faceta bez nogi. najpierw włamano się do jej mieszkania. Postanawia policzyć się z nim sama. Nie pozostaje jej nic innego, jak chwycić rączkę wiernego wózka zakupowego i rozpocząć własne śledztwo. warszawskie bandziory, strzeżcie się! nadchodzi zofia wilkońska, postrach klubów seniora! . Kółko się pani urwało Ebook. Złodzieje nie tylko ukradli pieniądze, biżuterię czy cenne dokumenty, lecz również sprofanowali najcenniejszą pamiątkę po mężu – galowy mundur. Nie ma mowy, tego munduru mu nie przepuści.

Komentarze

JMuzzy

JMuzzy

Miałam nadzieje na dobrą lekturę z humorem ala Joanna Chmielewska a tymczasem autor sili się na dowcip, fabuła raczej męczy niż porywa. W mojej ocenie- szkoda czasu.

Kamila Gryz

Kamila Gryz

Niezwykle błyskotliwa humoreska! Po lekturze Jacka Galińskiego nie mam już żadnych wątpliwości, co do tego, że podstarzała kobieta jest w stanie poradzić sobie z bandytami, jak mało kto! Ten kryminał to prawdziwa pożywka dla ducha!

Anonim

Anonim

Jeśli komus się wydaje, ża stara babuszka nie poradzi sobie z groźnymi bandytami... To niech sprawdzi czy rzeczywiscie czytając "kółko" Jacka Glińskiego. Głowna bohaterka jest typową emerytką, która najpierw nie chce do luksusowego domu opieki pod Warszawą, a chwilę póxniej tego żaluje... Jedzie przez pół miasta po kurczaka na promocji, a co przeżywa w tramwajach. - Kupa śmiechu. Warto się odstresować przy takiej lekturze!

Magda Bo

Magda Bo

Swietna, od poczatku mnie wciagnela. Autor zgrabnie polaczył komedie z kryminalem, a to nie proste zadanie. Humor na najwyzszym poziomie, a postac Pani Zosi- głownej bohaterki kapitalnie zbudowana.

Paulina Sundmann

Paulina Sundmann

Bardzo polecam, książka wciąga od pierwszej strony, czyta się ją z zapartym tchem. Główna bohaterka jest niesamowita, silny charakter, przezabawna. Chciałabym mieć taka osobowość w rodzinie, byłoby wesoło :-)

Anonim

Anonim

Kapitalna Książka. Dawno się tak nie uśmiałam. Polecam🙂📖

zielonooka

zielonooka

Dzięki uprzejmości wydawnictwa miałam okazję sięgnać wcześniej :) Jakie to jest fajnie napisane! Coś świeżego, naprawdę zabawnego i przede wszystkim literacko wypada bardzo dobrze. Śmiało mogę polecić.

Zostaw komentarz