Odwet

Odwet

Kryminał, sensacja, thriller

Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Liczba stron: 640
Rozmiar 1,4 MB
Data premiery: 2019-06-19
Tytuł: Odwet
Autor: Severski Vincent V.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 640
Data premiery: 2019-06-19
Rok wydania: 2019
Format: EPUB UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 33093130

Odwet Pdf. Ślady wskazują na al-kaidę. w tym samym czasie w baku inny oficer wywiadu, robert kunicki, spotyka się z jewgienijem morozowem – dziennikarzem i rosyjskim szpiegiem. Okazuje się, że w sprawach rubeckiego i oficerów pojawiają się te same nazwiska. członkowie tajnej komórki agencji wywiadu znowu w akcji! . kontynuacja powieści „zamęt”. waldemar zenonik, oficer polskiego wywiadu, ginie w algierze, wykonując misję związaną z kontraktem polskiego koncernu zbrojeniowego. Odwet Ebook. Stawka jest szczególnie wysoka – zbliżają się wybory parlamentarne. sekcja romana leskiego otrzymuje zadanie specjalne - prześwietlenie bohatera z iraku, olgierda rubeckiego, który startuje w wyborach i zagraża partii rządzącej. Wkrótce po rozmowie umiera na atak serca. tajemnicze śmierci polskich agentów wzbudzają zainteresowanie rosjan. Pułkownik gru arsen fiedotow bacznie śledzi sytuację na polskiej scenie politycznej.

Komentarze

Tomasz Bartnik

Tomasz Bartnik

Nie zawiodłem się po raz kolejny i znów spóźniłem się do pracy przez poranne czytanie. Bardzo ciekawa narracja i już nie mogę doczekać się co dalej zrobi pułkownik Roman Leski. Świetna pozycja!

Jan Rojek

Jan Rojek

Przeczytałem wszystkie dotychczas opublikowane książki Autora, dla mnie rewelacja tego typu literatury. Kupiłem ebooka w pierwszym dniu publikacji i od razu przeczytałem. Super akcja, postaci bohaterów. Czy ta się jednym tchem, im bliżej końca to pojawia się żal, że za chwilę się skończy. Liczę tylko na to, że przy ekranizacji książki o ile będzie zrobi go inna ekipa niż Nielegalnych. Czekam na nowe książki tego Autora.

Jacek Kęcik

Jacek Kęcik

Powrót w wielkim stylu. Świetnie napisane. Super historia

anonymous

anonymous

Bardzo dobra powieść szpiegowska. Beletrystyka, ale myślę, że dość realistycznie oddaje sytuację w polskim wywiadzie...

Zostaw komentarz