Ja, inkwizytor. Przeklęte krainy

Ja, inkwizytor. Przeklęte krainy

Fantastyka, horror

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Ja, inkwizytor
Liczba stron: 480
Rozmiar 9,8 MB
Data premiery: 2019-06-19
Tytuł: Ja, inkwizytor. Przeklęte krainy
Seria: Ja, inkwizytor
Autor: Piekara Jacek
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 480
Data premiery: 2019-06-19
Rok wydania: 2019
Format: MOBI UWAGA! Ebook chroniony przez watermark. więcej ›
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 33111810

Ja, inkwizytor. Przeklęte krainy Pdf. inkwizytor mordimer madderdin wraca po czterech latach! życie warto poświęcać tylko dla boga. Ja, inkwizytor. Przeklęte krainy Ebook. Bo kiedy bóg woła, to odpowiadam: "jestem!", nie patrząc i nie zważając czy wzywa mnie dla chwały czy dla męczeństwa. kraina, gdzie plenią się herezja i pogaństwo, a inkwizytorzy nazywani są "rzymskimi diabłami". kraina biednego, otępiałego ludu i toczących wieczne wojny okrutnych książąt. kraina niezmierzonych puszcz i mokradeł - królestwa demonów i kolebki czarnej magii. to tutaj inkwizytor mordimer madderdin zawrze chwiejne przymierze z tymi, którym nie ufa, których nienawidzi lub którymi pogardza. uczyni to, by nie stracić życia, miłości oraz nieśmiertelnej duszy. .

Komentarze

Lukasz Sabatowski

Lukasz Sabatowski

Niestety jedna z najslabszych ksiazek cyklu. Wg mnie tylko gorszy byl Plomien i Krzyz Tom 2. NIestety autor powtarza sie, slaba akcja stojaca w miejscu. Mam nadzieje ze nastepne beda duzo lepsze!

Anonim

Anonim

Niestety książka jest słaba. Właściwie wstęp lub wypełnienie innych książek. Mnóstwo powtórzeń z poprzednich książek. Czasem całe akapity nic nie wnoszą. Duży popis w rozwlekłości opisów. Akcja przez 60% książki praktycznie stoi w miejscu. Kiedyś byłoby to jedno z krótszych opowiadań, dziś cała ksiązka. Mam nadzieję, że w następnej będzie lepiej.

Mateusz Apolinarski

Mateusz Apolinarski

Kompletny regres twórczy Jacka Piekary pokazany w całej krasie :( . Odcinanie kuponów na Mordimerze i "świecie Oficjum" (z którego w tej książce praktycznie zrezygnowano) R.I.P Mordrimer

Filip Gracz

Filip Gracz

Czekalem czekalem i sie doczekalem. Niestety ksiazka jest slaba, szkoda bo ywielbiam autora i serie.

Przemysław Śnieżek

Przemysław Śnieżek

Tej pozycji brakuje wszystkiego co czyni książkę dobrą - ciekawej Fabuły, inteligentnych dialogów, wyrazistych dobrze sportretowanych postacii czegoś więcej pod tym wszystkim i pomiędzy. Jest to książka (niestety) zupełnie o niczym. Nie wnosi ona nawet nic do już znanej nam histori Mordimera i Oficjium nie ma tu żadnej tajemnicy, zwrotów akcji, kompletne dno. Najgorsza cześć seri. Strach się bać co autor za gnioty szykuje dla nas w przyszłości. Wielka szkoda Mordimer nie zasłużył sobie na taki marny los...

Joanna Książek

Joanna Książek

Mordimer jak zwykle pokorny i skromny, gotów służyć chwale Pana o suchym chlebie i wodzie oraz bez żadnych radości cielesnych .... No chyba że dzięki łasce Pana można korzystać z radości i wygód cielesnych 😀 Wciągająca akcja, niezawodny główny bohater, historia osadzona na Rusi, świetnie się czyta. Polecam!

Zostaw komentarz